Žiema kelininkus ir vėl užklupo nepasiruošusius

Posted on 2015-12-28 sukūrė

0


troleibusaiSekmadienį Lietuvoje iškritus gausesniam sniegui pasikartojo niekaip neišsprendžiama problema – kelininkai ir vėl buvo nepasiruošę.

Vien per sekmadienio vakarą visoje Lietuvoje užregistruota 780 kelių eismo įvykių, kurių metu žuvo 400 žmonių, sužeista 320 žmonių, iš viso net 17000 vaikų liko be tėvų, o iš Kauno zoologijos sodo pabėgo žirafa.

Sostinėje ir Kaune dėl laiku nevalomo sniego į kalnus negalėjo užkilti troleibusai, todėl kai kuriose miestų vietose kilo didelės eismo spūstys. Vilniuje troleibusų eismas buvo paralyžiuotas nuo Žemųjų Panerių iki pat Žirmūnų. Pasipiktinę vairuotojai mušėsi vieni su kitais, o dėl prastų eismo sąlygų policijos ir greitosios pagalbos ekipažai nespėdavo laiku atvykti.

Šių įvykių  sukūryje Karštų žinių darbuotojai nuvyko pažiūrėti kaip dirba Vilniaus kelininkai. Atvykus į jų centrinę būstinę juos pasitiko budintis darbuotojas, kuris iš pradžių nenorėjo įsileisti žurnalistų. Jis teigė, jog visi kelininkai yra išvykę valyti kelių ir gerinti situacijos, tačiau paklausus, kodėl visos kelių valymo mašinos stovi aikštelėje, jis negalėjo to paaiškinti.

Įėjus į vidų iškart buvo jaučiamas alkoholio kvapas, matėsi keptų viščiukų išėdos. Darbuotojų niekur nesimatė, tačiau degtinės ir kraujo pėdsakai nuvedė į vieną sandėliuką rūsyje, kuriame, didžiam žurnalistų netikėtumui, apsikabinę degtinės butelius buvo susispietę 42 kelininkai, 1 iš kurių kraujavo iš ausies.

Iškart buvo iškviesta policija ir greitoji pagalba, tačiau dėl besitęsusių problemų keliuose niekas taip ir neatvažiavo. Sulaukus ryto, išsiblaivę darbuotojai sėdo į automobilius ir išvyko barstyti druskos, smėlio bei valyti kelių.

Kelių departamentas pirmadienį 9 val. pranešė, kad vairavimo sąlygos keliuose jau geresnės, tačiau pespėjo vairuotojus ir toliau išlikti akylus.

Reklama
Posted in: Nelaimės