Kraupi avarija Vilniaus centre: kalėdinis traukinys KAI KĄ mirtinai partrenkė (sužinok ką)

Posted on 2015-12-18 sukūrė

0


1934461_1666604043582367_4074046277717247124_nKetvirtadienį vakare Vilniaus centre įvyko šiurpi nelaimė: kalėdinis traukinukas, vairuojamas piliečio A. G. nusinešė katuko Klarko gyvybę. Nelaimę mačiusieji pasakojo, kad viskas įvyko staiga. Maža mergaitė ėjo per kelią. Iš paskos ėjo katinukas kuris pėsčiųjų perėjoje akimirką sudvejojo ir tokiu būdu buvo negailestingai suknežintas kalėdinio traukinuko. Tačiau skaidžiausia detalė yra ta, kad pats katinukas buvo kalėdinė dovana, skirta mergaitei. Tiesa, padovanota kiek per anksti (tradicijų nesilaikymas greičiausiai ir lėmė ši negailestingą auto įvykį).

Mergaitės tėvai (redakcijai vardai žinomi) teigė, kad nežinantys ką daryti. Mes katinuką padovanojom vakar. Mūsų mažoji Astutė labai jo prašė kiaurus metus, todėl kalėdų senelį iškvietėm kiek anksčiau. Dabar mes šoke. Tas kraugerys traukinuko vairuotojas net neatsiprašė. Mergaitė be sustojimo verkia ir dabar. Kadangi esam veganai, netoleruojam mėsos. Tačiau iš nevilities davėm mergaitei pavagyti šiek tiek kiaulienos faršo, pamanėm apsiramins. Mergaitė žinoma iškart nustojo verkti, ir gailiai tarė “mamyte, kaip skanu”. Ašaros akyse pasirodė jai, bet ne dėl katinuko žinoma. Bet kiek nuklydau į lankas. Mergaitė baigė valgyti faršą ir pradėjo vėl klykti. Ir jei nesvarbu, kad namuose liko dar vienas katinukas – Artūras. Jei nei motais. nes mylimiausias buvo Klarkas; vos ašaras tramdydama KŽ redakcijai pasakojo mama. Situaciją komplikuoja faktas, kad tėveliai nesa tikri ar kreipsis į teisėsaugą. Mat situacija susiklostė labai paini: na jei teismas konfiskuos traukinuką, tai tada kiti mažyliai gal pradės tai pat verkti kaip dabar mūsiškė. Iš kitos pusės vaikų kalėdinė atrakcija  pražudė mūsų vaiko kalėdinį džiaugsmą. Situacija tikrai paini. Reikės pasikonsultuoti su mamų veganių forumo narėmis, išmintingai dėstė mama.

Tuo tarpu redakcija sužinojo, kad kalėdinio traukinuko vairuotojas laisvalaikiu per didžiąsias šventes dirba kalėdų seneliu. Mūsų žurnalistams pavyko su juo susisiekti. Tiesa, į kalbas jis nesileido. Eikit velniop su savo kalėdom. Visur kalėdų seniai, traukinukai, mažos mergaitės, katinukai, negaliu, neišlaikysiu tuoj. Nerimastingai pasakė pašnekovas ir nutraukė telefoninį pokalbį.

Vilniaus savivaldybė taip pat nekalbi: Mes negalime aiškintis kiekvieno keturkojo mirties aplinkybių ir ieškoti kaltų. Miestas turi svarbesnių problemų, pažiūrėkit kiek mieste trinasi hipsterių ir valkatų. Dabar visos pajėgos sutelktos į jų tramdymą, teigė įtakingas Vilniaus savivaldybės darbutojas.

Tuo tarpu KŽ redakcija pataria saugotis kalėdinio traukinuko ir šventes sutikti prisimenant visus anapilin iškeliavusius katinukus.

Reklama