Mokslo prakartėlė: mokslininkai nustatė, kad jaunimas nėra Lietuvos ateitis

Posted on 2015-10-03 sukūrė

3


2 metus trukęs mokslinis tyrimas kirto finišo liniją. Sociologų bei psichologų komanda nustatė, kad jaunimas visiškai nėra Lietuvos ateitis. “Nėra ir viskas. Darėm apklausas, klausėm žmonių “ar jaunimas yra Lietuvos ateitis“, daugelis atsakė neigiamai. Stebėjom visuomenės įvairius kismus, stebėjom srautus, daug dalykų stebėjom. Ir visi priėjom vieningos išvados, kad jaunimas visiškai nėra susijęs su visuomenės šviesia ateitimi“, taip, gan miglotai, kalbėjo mokslininkų komandos vadovas Vladislavas Jaunikis.

Savo ruožtu, Vyriausybė šeštadienį ryte sušaukė neelinį posėdį, kuriame premjeras Algirdas Butkevičius paskelbė, kad uždaromos visos mokyklos ir universitetai. “Tegul eina kur nori“, kalbą užbaigė premjeras. Tezė buvo pasitikta gausiomis ovacijomis. Labiausiai džiaugėsi NEdarbo partijos nariai. “Labai gerai. Dabar visas jaunimas išvažiuos į Angliją, seniai numirs, ir pagaliau galės Lietuvą užimti rusai“, teigė NEdarbo partijos pirmininkas Vidas Bedarbis.

Visuomeninkai visoje šalyje rengia mitingus, Andrius Mamontovas aikštėse atlieka dainas apie rudenį, degamos žvakutės, kalbamos maldos. Karštos žinios pataria išlikti stipriems ir smagiai praleisti šį nuotaikingą ir rudenišką savaitgalį.

Reklama