Kaune naktimis vyrauja chaosas

Posted on 2015-08-16 sukūrė

0


DSCN5249-606x455Kauno miesto valdžia, taupydama lėšas, naktimis išjungia apšvietimą visame mieste. Dėl to padaugėjo eismo įvykių ir auga nusikalstamumas.

Kauno miesto valdžiai priėmus sprendimą išjungti apšvietimą naktimis tam, kad sutaupytų pinigų ir padėtų Vilniui padengti savo skolas, gyventojai atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje. Sutemus į gatves dabar bijo išeiti ne tik pensininkai, bet ir jaunimas. Gatvėse vyrauja absoliutus chaosas: prisidengę tamsa banditai apiplėšinėja taikius gyventojus, o gatvėse kas vakarą susidaužia daug automobilių.

Vien per pirmąsias dvi rugpjūčio savaites užregistruota 7400 eismo įvykių, kurių metu mirė 14000 žmonių, o sužeista virš 8000 eismo dalyvių. Į avarijas dėl išjungto apšvietimo patenka ne tik automobilių vairuotojai ir dviratininkai, bet ir tramvajų keleiviai. Be eismo nelaimių užfiksuoti 28000 gyventojų ir turto apiplėšimų, o 1000 keleivių pabėgo nuo viešojo transporto kontrolės, kai buvo sučiupti važiuojantys be bilietų.

Sunkūs laikai atėjo ne tik eiliniams gyventojams, bijantiems išeiti į gatves, bet ir parduotuvėms ir prekybos centrams, kuriuose įsigalėjo vagysčių kultas. Vagys vagia viską, kas pakliūva po ranka – papuošalus, batus, receptinius vaistus, o vienoje maisto parduotuvėje buvo išvogtas visas pieno produktų skyrius.

Policija šiuo metu yra bejėgė įvesti tvarką Kauno mieste, nes vyraujant tamsai nusikaltimų skaičius išaugo tiek, jog tvarkos sergėtojai nebespėja reaguoti į praneštus nusikaltimus. Maža to, Kauno miesto valdžia sumažino ir degalus policijai, todėl dabar dažnai tenka matyti kaip policijos pareigūnai į nusikaltimus vyksta su dviračiais, paspirtukais ir riedlentėmis.

Kol kas neaišku, kiek ilgai valdžia laikysis sprendimo taupyti elektrą ir vakarais bei naktimis išjungti visą apšvietimą mieste. Tuo tarpu Vilniaus miesto valdyba džiaugiasi, nes Kauno miesto valdžios įvesti taupymo sumanymai jiems jau padėjo sumažinti skolą iki 194 bilijonų megalatų.

Reklama
Posted in: Nusikaltimai