Lietuvoje toliau tęsiasi liūtys: žmonės nustojo eiti į darbus

Posted on 2015-08-13 sukūrė

1


liutysSeptintą savaitę besitęsiančios liūtys Lietuvos gyventojus panardino į depresiją, alkoholizmą ir atsisakymą dirbti.

Rekordiškai šalta vasara Lietuvoje sugadino daugeliui gyventojų atostogų planus, tačiau nuo birželio besitęsiančios liūtys sugadino ne tik atostogas, bet ir gyvenimus. Žmonės geria alkoholį, juos kamuoja depresija, Palangos kurortas visiškai tuščias, Druskininkai baigia bankruoti, nes į ten neplūsta turistai nei iš užsienio, nei iš Lietuvos, o Vilniuje pastebimas masinis gyventojų atsisakymas dėl lietaus neiti į darbą.

Nedirba nei Santariškių ligoninė, nei Lazdynų, todėl žmonės nebeturi kur kreiptis dėl rimtų sveikatos sutrikimų. Štai Onutė L., daug dienų praleidžianti dėl širdies problemų Santaršikių ligoninėje vieną dieną nubudo palatoje ir visą dieną nebesulaukė jokio personalo pagalbos, nes visi tiesiog nusprendė neateiti į darbą dėl to, kad užkniso lietus. Daug ligonių iš Santariškių ligoninės tiesiog išėjo namo, nes nebežinojo ką daryti.

Tačiau ne tik ligoninėse suirutė – darbuotojai neateina į darbus ir maisto prekių parduotuvėse, prekybos centruose. Batų ištroškusi pirkėja Irena S. sako, kad taupė geidžiamiems batams pusę metų, bet kai nuėjo į prekybos centrą, rado raštelį, kad prekybos centras uždarytas neribotam laikui, todėl taip ir negalėjo įsigyti norimų batų, taigi puolė į depresiją.

Vieninteliai stabiliai veikiantys ir darbuotojus išlaikantys objektai yra kavinės, restoranai ir barai. Čia žmonės masiškai plūsta prisigerti. Tačiau kartu su jais geria ir šiose įstaigose dirbantys darbuotojai, taigi galų gale tampa nebeaišku, kas ten yra klientas, o kas – darbuotojas.

Dėl minėtų priežasčių Lietuvos ekonomika jau patyrė 108 bilijonų megalatų nuostolį (primename, kad megalatas Lietuvoje įvesta vasario 1 d., neįsigalėjus sausio 1 d. įvestam eurui). Kadangi kasdien pasiekia vis daugiau naujienų apie darbuotojų neatvykimą į darbą ir kituose miestuose, numatoma, kad vien per rugpjūčio mėnesį Lietuvos ekonomika patirs 80 bilijonų megalatų nuostolį.

Žmonės įvairiuose miestuose, skęsdami lietaus užtvindytuose butuose, dažnai nebeturi nei kur apsipirkti, nei iš ko sulaukti medicininės pagalbos. Dėl susiklosčiusios situacijos ypatingai kenčia mažesnių miestai, tokie kaip Utena, Ukmergė, Kėdainiai, Anykščiai – ten pranešta, kad nebėra kam laidoti mirusiųjų, todėl kyla epidemijos pavojus, nes lavonai laikomi žmonių gyvenamuose butuose ir namuose.

Kada baigsis šios liūtys, kol kas neaišku. Sinoptikai bijo, kad jos gali tęstis iki spalio ar lapkričio mėnesio, o tai reiškia, kad Vilniuje bus apsemti ne tik Sporto rūmai, bet ir Gedimino bokštas. Karštų Žinių redakcija ragina žmones laikytis rimties, tvarkos ir būtinai eiti į darbus!

Reklama
Posted in: Nelaimės