Naujoji Vilniaus valdžia planuoja raganų medžioklę (rask save nuotraukose)

Posted on 2015-04-23 sukūrė

0


 Trečiadienį priesaiką davė naujoji Vilniaus valdžia bei jos naujasis meras. Kaip žinia, dauguma vilnieičių laukia teigiamų pokyčių bei palankiai vertina naujuosius miesto vadovus.

Tačiau ne visiems miestiečiams vadovybė žada gerus laikus. Prisistatyti nepanoręs naujasis Vilniaus miesto tarybos narys Karštų žinių redakcijai teigė, kad pirmuoju prioritetu taps miesto madingojo jaunimo, dar kitaip vadinamų hipsterių, pažabojimas. Pašnekovas tai pavadino itin šmaikščiai: “hipsterių žabokle”. Žinome visi, kad tie hipsterai (kalba netaisyta, red. pastaba) gyvenime nieko neveikia. Jie niekam nereikalingi. Mieste matai, jei eina kažkos nevala, tik ale dedasi madingu ir kalba išmaniuoju telefonu su kažkuo, kad ai trinasi mieste ir va visą dieną nieko neveikia, iškart žinai – hipsteras. Jie pulkais užima visus miesto suoliukus, taip neleisdami, tikrai po darbo pavargusiems miestiečiams atsipūsti. Esame paruošę visą puokštę priemonių, kaip juos sutramdyti, teigė jis.

Patikimi šaltiniai atskleidė, kad pagrindinis tikslas – sugaudyti taip vadinamus hipsterius ir priverstinai juos kur nors įdarbinti.

Taip turėtų atrodyti nemokamai dalinamos madingosios rankinės

Taip turėtų atrodyti nemokamai dalinamos madingosios rankinės

Gaudymui, miesto valdžia išties pasiruošė. Planuojama Vilniaus centre įrengti specialias hipsterų gaudykles: pavyzdžiui, ant žemės būtų padėtas netikras telefono iphone 5 modelis ir grupės “The xx” kompaktas. Hipsteris juos paėmęs iškart patektų į specialų tinklą iš kurio negalėtų ištrūkti.

Kitas, anot projekto iniciatorių, patikimas ginklas – nemokamai dalinti miestiečiams madingas rankines. Tačiau kadangi planuojama dalinti labai specifines rankines, be abejonės jomis

susidomėtų tik hipsteriai. Jose būtų įmontuota davikliai, kurie fiksuotų hispterių buvimo vietą bei veiklas. Prasėdėjęs pusę dienos be jokio užsiėmimo, hipsteris patektų į pareigūnų rankas.

Surinkti hipsteriai, specialiu transportu būtų išvežami į darbo biržą ir be įspėjimo įdarbinti.

Miesto valdžia per metus planuoja surinkti iki 4000 hipsterių. Anot valdžios atstovo, tai atneštų nemažas pajamas į miesto biudžetą bei sumažintų itin didelę jo skolą.

Tuo tarpu “karštos žinios” redakcija rekomenduoja hipsteriams būti budriems ir pastebėję einančius pareigūnus, bent jau imituoti, kad kažką dirba (pvz. ką nors pradėti šluoti greta).

Reklama