Kitais metais pasirodys serialo “Santa Barbara“ tęsinys

Posted on 2014-10-08 sukūrė

0


Šią savaitę buvo sensacingai paskelbta apie kultinio serialo Twin Peaks tęsinį 2016 metais. Tačiau šios planetos gyventojai vakar sužinojo dar vieną pritrenkiančią naujieną. Kito kultinio serialo Santa Barbara kūrėjai pranešė apie antro sezono startą jau 2015 metų pabaigoje. Štai ką parašė serialo režisierius Jerome Dobson: tik sužinojęs, kad išeis naujas twin peaksas, iškart nusprendžiau pratęsti ir Santa Barbara odisėją. Pradėsime filmuoti tuoj pat. Planuoju nufilmuoti 4000 serijų. Tiek truks antras sezonas. Nurungsim Twin Peaksą tiek žiūrovių skaičiumi, tiek idėjos išpildymu.

Tiesa, Dobsono planus kai kurie kritikai vertina gan pesimistiškai ir teigia, kad režisierius paslys ant tos pačios banano žievės ant kurios paslydo praeitą kartą. Kai kurie aktoriai yra mirę, kiti aktoriai po varginančio serialo kūrimo nusprendė mesti aktoriaus darbą arba yra paslaptingai dingę. Tačiau tikėtina pati didžiausia problema bus beprotiškas serijų skaičius.Visgi režisierius išlieka pozityvus. 4000 serijų nėra tiek ir daug. Jei nufilmuosim po 10 serijų per dieną, tai užtruksim daugiau mažiau apie metus. Manau tai įkandama. Patys aktoriai šią naujieną komentuoti atsisako.

Režisieriaus užmojus taip pat turėtų skatinti ir puikus šios naujienos įvertinimas įvairių žvaigždžių tarpe. Socialiniuose tinkluose džiaugsmu netruko pasidalinti tokios žvaigždės kaip Lebronas Džeimas, Hju Grantas, Dveinas Rūnis bei Rolandas Paksas. Pastarasis beje netgi prasitarė, kad pats imtųsi serialo pagrindinio herojaus – Kruzo vaidmens (Kaip išsireiškė Rolandas – prezidento Kruzo).

Štai kaip šią žinią pasitiko lebronas džeimsas savo Twitter paskyroje

Reklama
Posted in: Uncategorized