Panevėžyje sučiuptas kunigas su narkotikais

Posted on 2014-08-14 sukūrė

1


kunigas narkotikai PanevėžysPanevėžyje sulaikytas kunigas, kaip įtariama, laikęs, platinęs ir pats vartojęs narkotikus.

58 metų Emilis Guarin‘as, prieš 4 metus atvykęs į Panevėžį kunigauti iš Kolumbijos, matyt, atsivežė ir senus įpročius. Į policijos akiratį jis pateko praėjusių metų rugpjūčio mėnesį, kuomet grįždamas į Panevėžį iš festivalio Satta Outside buvo sustabdymas per policijos reidą. Patikrinus vairuotojo blaivumą, alkotesteris rodė nulius, tačiau pareigūnams vyriškis atrodė keistas, todėl buvo paprašytas važiuoti kartu su jais. „Atlikom narkotikų testą, viskas kaip visada: paprašėm duoti šlapimo mėginį, tada šildėm tą šlapimą, kaitinom ant ugnies, įbėrėm cukraus, įpylėm šiek tiek acto, o tada garinom, kolega nuėjo alaus parnešti, o kai grįžo, tai  iš garų pamatėm, kad įtariamasis vartoja marichuaną“, pasakoja savo tapatybės atskleisti nenorintis policininkas.

Tačiau pareigūnai tąkart kunigą paleido, nutarę jį atidžiai stebėti. Metus trukusio tyrimo metu jie surinko daug įkalčių, kurie dabar padės pasiųsti kunigą ilgiems metams už grotų. „Ko tik jis nedarė. Savo namuose laikė marichuaną, amfetaminą, LSD, grybus, kreką, kokainą. Turėjo ir daug validolio nusipirkęs, iš pradžių nesupratom, kam jis, bet mes ne kvaili, įstatėm kameras jo namuose ir pamatėm, kad validolį jis mirko kažkokiame tirpale, po to deda atgal į dėžutes ir eina į turgų juo prekiauti. Pirkdavo tą validolį senos moteriškės, ne iš vienos jų girdėjom, kad čia pats geriausias validolis, kokį jos kada vartojo, nes šito išgėrus viską ryškesnėm spalvom pradedi matyti, o viduje tampa labai ramu“, tyrimo eigą pasakojo pareigūnas.

Be to, kad būtų tikri, pareigūnai ir patys išmėgindavo kai kurias kunigo dispozicijoje buvusias chemines medžiagas. „Kadangi savanorių būdavo labai daug, tai medavoms pamarskomu ir taip nuspręsdavom, kuris iš mūsų eis į kunigo butą, kai ten jo nebus ir testuos įtartinus preparatus. Būdavo, jei tau tenka eiti, tai nueini ir paimi vieną tabletę, paimi kitą, užgeri kokiu nors keistu skysčiu, o tada grįžti pas kolegas ir jie užrašinėja, ką tu jauti, kaip tu elgiesi. Tai po visų tų testavimų ne vienas pareigūnas iš tarnybos pats išėjo, neatlaikė įtampos, taip sakant. Bet aš tai vis dar dirbu, kartais tokie flešbekai pareina, kokį drakoną pamatau, ar ką, bet ką žinau, darbui netrukdo, šaudau taikliai“, optimistiškai savo patirtį vertina pareigūnas.

Pats kunigas, paklaustas apie narkotikų vartojimą, paaiškino, kad jie jam padėdavo sakyti geresnes kalbas pamaldų metu. „Man labiausiai patinka tokie balti miltukai. Vadinu juos dievo avinėliais. Tai kai jų patraukiu per nosį, iškart prie dievo priartėju. Norėjau, kad ir jauni mišių patarnautojai patirtų dievo apvaizdą, tai ir jiems duodavau patraukti“,  pasakojo Emilis Guarin‘as.

Reklama
Posted in: Nusikaltimai