Sinoptikai Lietuvoje savaitgalį žada 80 laipsnių karščio

Posted on 2014-07-30 sukūrė

2


Savaitgalio orus sinoptikai prognozuoja su šypsena veide. Anot vyr sinoptikės Saulės Saulenės, kai kuriuose regionuose, oro temperatūra gali pakilti iki 82 laipsnių. Per kompiuterį va matau, kad Lietuvos link artėja megaciklonas, kuris tokio kaip sūkurio pavidalo. Jis sukasi ir sukasi ir sukelia karščio bangas kurios kaitina orą. Mes, meteorologai turim tokį reiškinį “karščio bezpridielas”. Po juo savaitgalį atsidurs ir Lietuva. 

Tuo tarpu Saulės kolega Stasys Šaltenis kiek kitokios nuomonės. Megaciklonas gali išsisklaidyti per kokias tris valandas. Aišku, temperatūra išliks aukšta. Bet manau, kad nebus 80 laipsnių. Mano prognozės kokie 65, na, bet vėsu nebus, sukdamas ūsą teigia specialistas.

Kiti specialistai bei gydytojai pataria, kad jei jau esi biškį ne pilno proto ir išėjai į lauką, jokiu būdu nepirkti plastmasinių pakuočių. Jos prie 80 laipsnių pradės lydytis. Kolegos iš užsienio mums ne kartą pasakojo juokingus nutikimus, kada žmonės per karščius ilsisi prie ežerų ar jūrų, geria vandenį iš plastmasinių butelių, kurie tiesiog prilimpa prie lūpų ar rankų ar veidų. Tenka tada kai kurias tas dalis pašalinti, prunkšteli gydytojas Jonas Skalpelis.

Tuo tarpu gamtininkai įspėja, kad esant 80 laipsnių šilumos, gali užvirti upių vandenys bei jose esantys gyviai. Žinoma, bus gerai, nes galėsim rinkti virtus vėžius, juokauja gamtosaugininkas Alemonas Almanavičius. Bet žinoma, reikia pasiruošti ir blogiausiam: miestai gali staiga užsiliepsnoti. Juk tiek daug degių medžiagų juose: pradedant šiūkšlėmis, baigiant benamiais žmonėmis bei gyvūnais, teigia specialistas. Nenustebčiau jei ten gyvuliai pradėtų kaimuose liepnost. Kokie bebrai. Jie kažkaip ant saulės mėgsta lepintis. Na, savaitgalį jau gal nesilepins.. Paslaptingai mintis dėlioja gamtos specialistas.

Astrologė bei zodiakų sudarinėtoja Genė teigia, kad dėl visko kalta Venera. Mūsų kaimynė yra milžiniškas dujų ir beprotiško karščio kamuolys. Ji labai greitai artėja prie Žemės. Juodasis mėnulis užstoja raudonąjį, o pastarasis užstoja žaliąjį, kuris šiuo metu kaip tik įžengęs į Saturno orbitą. Saturnas todėl išsidėstė vienoje linijoje su Merkurijum. Todėl Merkurijus juda link Saturno. Saturnas traukia Merkurijų. Manau pakeliui jis “pamušė” Venerą, kuri sau linksmai pradėjo keliauti link Žemės. Bijau blogiausio. Kad planetos susidurs. Tada jau galim užmiršti visokius eurus ten.

Panašu, kad savaitgalis nusimato linksmas. Karštos žinios redakcija linki smagaus ir turiningo praleisto laiko bei pataria neiti į vietines miesto šventes dienos metu.

Reklama
Posted in: Keistenybės