Vilniuje pavogti visi oranžiniai dviračiai

Posted on 2014-05-31 sukūrė

0


oranžiniai dviračiaiNaktį iš penktadienio į šeštadienį kažkas pasidarbavo iš peties – buvo pavogti visi oranžiniai dviračiai.

Vilniečių pamėgtų dviračių buvo greitai pasigesta. „Išėjau iš vakarėlio penktą ryto, nes dydžėjaus kompaktas užstrigo ir vis grojo tą pačią dainą. Namo nenorėjau dar, galvojau sėsiu ant dviračio ir numinsiu iki taboro, nes jaučiau, kad jau lomkės prasideda. Nuėjau prie dviračių punkto ir pamačiau, kad visi jie dingę. Tada ir paskambinau policijai“, pasakoja vilnietis Aurimas K.

Policija greit sulaukė ir daugiau skambučių dėl dingusių dviračių ir suskubo tirti vagystės. Tuo tarpu į paniką puolę senamiesčio gyventojai net užpirko mišias už dviračius Šv. Onos bažnyčioje. Tačiau ilgai panikuoti ir melstis jiems nereikėjo – policija greitai sučiupo vagį.

Gariūnų turgavietės pardavėjams sukėlė įtarimą ryte išdygęs miesto meras Artūras Zuokas, kuris prie įėjimo į turgų išstatė 400 oranžinių dviračių ir užsidėjęs slidininko kaukę pradėjo juos pardavinėti. Pardavėjai greitai pranešė policijai apie įtartiną asmenį, o atvykę policijos pareigūnai suėmė Vilniaus merą.

Apklausos metu policijai kėlė nerimą tai, jog meras elgiasi neįprastai: kalba rusiškai, keikiasi ir teigia, kad yra ne Artūras Zuokas, o Valerij Vor. Mero šeima iškvietė advokatą, kuris paaiškino, kad Artūzui Zuokui būdingas asmenybės susidvejinimas. Jo žmona taip pat patvirtino šį faktą: „Jau seniai vyras gyvena tarsi dvigubą gyvenimą. Dažniausiai būna Artūras Zuokas, bet kartais pradeda kitaip elgtis, tampa grubus ir pats sako, kad yra plėšikas Valerij Vor. Tada apsivagia parduotuvėse, plėšia kaimuose. Bet žmonės bijo kam nors skųstis, nes galvoja, kad jų žodis prieš mero žodį nieko nereikš. Nukenčia ne tik kiti žmonės, bet ir mūsų šeima. Praėjusių Kalėdų metu jis man padovanojo auksinę grandinėlę, o antrąją Kalėdų dieną ją pavogė ir užstatė lombarde.

Suimtas meras bus išsiųstas išsamiems psichiatriniams tyrimams, po kurių bus nuspręsta ar jis sąmoningai pavogė oranžinius dviračius ir gali stoti prieš teismą už įvykdytą nusikalstamą veiką.

Reklama
Posted in: Nusikaltimai