Lietuvos kaime – bebrų antplūdis

Posted on 2014-05-29 sukūrė

0


Kratėniškių kaimo gyventojus aplankė dažni svečiai – bebrai, tik šįkart – ypač nuožmiai ir negailestingai. Vietinių gyventojų liežuviai plaka, kad šįmet plačiauodegiai ilgadančiai kaip niekad išdrasėjo ir pradėjo statyti savo buveines tiesiog žmonių kiemuose. Rudaplaukiai ūsuotieji negailestingai griauna ištisus šiltnamius, kluonus, naikina veją. Taip pat pastebėta išpjautų ožkų, vištų ir kitų naminių gyvūnų. Nesu tiek matęs bebrų savo gyvenime. Vieną rytą atsikeliu su sunkiu pachmielu, išeinu į lauką atsigaivinti, žiūriu – pilnas kiemas šakų ir koks 50 bebrų sau darbus dirba, naikina mano turtą. Kaip mat kviečiau policiją, nors savaime aišku, kad dėl viso to kaltas lanzbergis ir jo mafija, teigia vietinis gyventojas Pranas. Anot liudininkų, policijos pareigūnai atvykę rado išties įspūdingą vaizdą: bebrų būstinės aukštis siekė apie 80 metrų, plotis – apie 40 metrų. Kiemas buvo užtvindytas bebrais, piktais žvilgniais veriančiais atvykusius pareigūnus. Pas kelis bebrus buvo rasta šaunamųjų ginklų. Jie kaipmat išvežti į komisariatą apklausai.

Tačiau panašu, kad mūšio laimėjimas – tai ne pergalė kare. Incidentų su karingai nusiteikusiais bebrais daugėja. Kai kas teigia, kad bebrai puola pulkais, į pagalbą pasitelkę ūdras, šermuonėlius, kiaunes bei audines. Vietos valdžia perspėja, kad jei Lietuvos valdantieji nesiims veiksmų, visas kaimas greitu metu gali netekti elektros bei vandens. Vis didesni bebrų telkiniai pastebimi ties strateginiais kaimo taškais: bažnyčios, blaivyklos, kapinių bei neDarbo partijos būstinės. Nutrūkus šių įstaigų veiklai, kaimas neabejotinai bus pasmerktas išnykimui. Panašu, kad šie graužikai žino ką daro.

Karštų žinių redakcija linki Kratėniškiams ištvermės, o mūsų skaitytojams siūlome pasigėrėti išties įspūdingomis nuotraukomis, kuriose užfiksuoti neįtikėtini bebrų statiniai Kratėniškėse.

Reklama