Lietuvoje duris atvers EMO universitetas

Posted on 2014-05-10 sukūrė

0


stop emo haircuts 005Jurbarko emo subkultūrai priklausančių jaunuolių tėvų tarybos sprendimu Jurbarke duris atvers naujas universitetas, kuris bus skirtas vien tik emo subkultūros atstovams.

Poreikis įsteigti aukštąją švietimo įstaigą emo subkultūros atstovams buvo jaučiamas jau seniai“, aiškina būsimojo universiteto rektorius Karolis Saulenis. „Mūsų duomenimis, 2004-2008 metais iš visų Lietuvos aukštosiose mokymo įstaigose studijavusių emo atstovų, 90% procentų jų privalėjo mesti studijas neištvėrę atšiaurios aplinkos universitete, atvirų patyčių studentų bendrabučiuose ir nuolatinio dėstytojų engimo. O nuo 2009 stebime dar baisesnę situaciją – emo subkultūros atstovai visai nebenori studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose. Todėl, siekdami sukurti jiems draugišką aplinką, nutarėmė steigti naują universitetą.

Universitete kol kas numatytos šios studijų programos: lėktuvų konstravimas, ufologija, kriptozoologija, rampologija, grafologija, fengšui, geomantija. Kartu su pasirinktos studijų programos dalykais visi studentai pirmame kurse išklausys specialių paskaitų kursą, kurio metu išmoks prisižiūrėti šukuosenas, lakuoti nagus, sekti emo pasaulio madas, taip pat sužinos tokius svarbius dalykus kaip ir iš kur atsiranda pinigai ir kas yra fizinis skausmas.

Būsimas universitetas jau sulaukė dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Nenoriu girtis, bet pasigirsiu“, sako būsimojo universiteto rektorius K. Saulenis. „Rūpestingi tėvai iš Rusijos ir Baltarusijos skambina, teiraujasi dėl galimybės išsiųsti savo atžalas studijuoti mūsų universitete. Visas šis dėmesys reiškia, kad mes einame teisinga kryptimi“, šypsodamasis grifką taisosi rektorius.

Reklama
Posted in: Švietimas