Saulės žybsnis kaltas dėl nelaimių Lietuvoje

Posted on 2014-01-08 sukūrė

0


saules zybsnisPirmadienio rytą, 3.47 val. Lietuvos laiku Saulėje užregistruotas galingiausios X kategorijos žybsnis. Jis įvyko toje Saulės dėmeje, kuri yra atsigręžusi į Žemę. Nors astronomai prognozavo, kad tik maža dalis šio žybsio išspjautos plazmos kliudys Žemę, įvykiai Lietuvoje rodo ką kita.

Pasaulyje kasmet dėl Saulės pliūpsnių sukeltų magnetinių audrų kai kurie žmonės jaučiasi prislėgti, prastos nuotaikos, dar kiti griebiasi smurto. Antradienio naktį Saulės žybsnis pasiekė Žemę, o sutrikę energetiniai laukai ėmė keistai veikti žmones – Lietuvoje užfiksuoti 3 keisti įvykiai.

Pirmasis jų įvyko Karmėlavoje. 53 metų agronomas A.V. įsilaužė į Karmėlavos biblioteką. Suveikus signalizacijai, į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai. Jie rado įsilaužėlį apsirijusį popieriaus, visur mėtėsi suplėšytos knygos. Daugiausiai kliuvo meilės romanų skyriui. Policija neatmeta galimybės, kad vyras taikiniu meilės romanus pasirinko neatsitiktinai – Karmėlavos moterys garsėja fanatišku potraukiu šiems grožinės literatūros kūriniams.

Kitas įdomus įvykis užfiksuotas Tauragėje. Tauragės futbolo klubo „Tauras“ sirgaliai apsirengė Panevėžio „Ekrano“ klubo marškinėliais ir 9 val. žygiavo Tauragės miesto centre skanduodami „Ekrano“ skanduotes. Visi jie laikinai uždaryti į areštinę dėl viešos tvarkos pažeidimo. Jų kraujyje neaptikta nei alkoholio, nei narkotinių medžiagų.

Tačiau labiausiai magnetinė audra paveikė Rimėnų kaimo gyventojus. Ten gyvenusi sutuoktinių pora R.R. ir V.V. paskerdė 9 kaimynų kiaules, nunešė jų kūnus už 9 miškų ir 9 upių, o po to Daugų miesto profesinės mokyklos valgykloje užsisakė po šnicelį ir tokiu būdu atšventė savo sutuoktuvių 15 metų jubiliejių. Sulaikyti policijos, sutuoktiniai maloniai šypsojosi ir teigė, kad papjovė kaimynų kiaules todėl, kad taip jiems liepė gauti ženklai iš dangaus.

Reklama
Posted in: Nelaimės