Kruvinas stalo žaidimų vakaras Rietave

Posted on 2013-12-22 sukūrė

3


monopolyRietavą sukrėtė šiurpi žinia – Jaunimo centro kas mėnesį organizuoto stalo žaidimų vakaro metu keistomis aplinkybėmis mirė keturi jaunuoliai.

Policija šiuo metu tiria įvykio vietą. Jie teigia, kad jau dabar yra rasta užtektinai įkalčių, kurie rodo, kad vykusio stalo žaidimų vakaro metu buvo naudojami narkotikai, alkoholis. Taip pat rasta neregistruotų ginklų, o “Monopolio“ dėžėje – įvairių narkotikų. “Visos šanso kortelės iš tikrųjų yra LSD“, apie nusikaltėlių išradingumą kalbėjo policijos viršininkas.

Iki šiol spėtos išsiaiškinti žuvusiųjų mirties priežastis. Jaunuolis A.L. (gimęs 1999 m.) mirė perdozavęs heroino, B.D. (gimęs 2002 m.) rastas užspringęs žaidimo kauliuku, o P.K. (gimęs 2006 m.) mirė prie “Monopolio“ stalo ištiktas infarkto. Policijos tyrėjų nuomone trylikmetį P.K. infarktas ištiko po to, kai savo paskutinio ėjimo metu jis atsistojo ant priešininko gatvės su viešbučiu ir negalėjo už jį susimokėti. Ketvirtasis žuvusysis – M.D. (gimęs 2005 m.) buvo uždaužytas per galvą žaidimo “Katano salos naujakuriai“ dėže.

Tyrimą atliekantys pareigūnai neatmeta galimybės, jog šių stalo žaidimo vakarų metu viena iš Rietavo nusikalstamų grupuočių sistemingai perduodavo narkotikus ir pardavinėdavo ginklus, tačiau kol kas neaišku, kuri grupuotė gali būti susijusi su šiuo įvykiu. Primename, kad Rietavas pirmauja Lietuvoje pagal nusikalstamų grupuočių aktyvumą – 2012 metų policijos duomenimis, Rietave buvo aktyvios 74 grupuotės, iš jų aktyviausios – “Kirpčiukai“ ir “Putoplastai“. Preliminariais duomenimis, 2013 metais grupuočių skaičius Rietave gali išaugti iki 80.

Policija toliau tiria įvykį.
Reklama
Posted in: Nusikaltimai