Aiškėja Olego Gazmanovo koncerto detalės

Posted on 2013-12-14 sukūrė

0


oleg gazmanov

Penktadienį žiniasklaidoje nuskambėjus aštriai Algio Ramanausko kritikai, skirtai žmonėms, eisiantiems į Olego Gazmanovo koncertą, koncerto organizatoriai suskubo raminti lietuvius. Apie koncertą savo mintimis pasidalijo vienas iš koncerto organizatorių, įmonės „Rusiškos muzikos klubas“ vadovas Aleksėjus Antropovas.

Nereikia taip bijoti rusiškos muzikos“, pokalbį pradeda Aleksėjus Antropovas, nuolat peikiantis lietuvišką pramogų pasaulį ir besistengiantis atvežti į Lietuvą tikrų, kaip jis sako, atlikėjų. „Aš galiu pasakyti tik tiek, kad Lietuvos šou biznis – supuvęs nuo šaknų. Tie žmonės jau labai seniai čia yra, nežada trauktis, progreso jokio nevyksta, o naujokų taip pat neįsileidžia. Todėl aš ir stengiuosi parodyti lietuviams Rusijos muzikos žvaigždes – Galkiną, Pugačiovą, Sofią Rotaru… O kodėl kai kurie lietuviai taip priešinasi rusų atlikėjams, suprasti nesunku – iš pavydo! O nereikėtų, visai nereikėtų pavydėti. Juk mes su rusais broliai, mus sieja bendra praeitis, nereikia jos kratytis.

Paklaustas apie Olego Gazmanovo koncertą, koncerto organizatorius A. Antropovas nušvinta. „Koncertas žada būti nepakartojamas, tai bus 4 valandas trunkantis šou. Jau prie Siemens arenos žmones pasitiks specialiai pastatytas alaus kioskas, viduje veiks autentiška sovietinių laikų valgykla, kur žmonės galės pavalgyti, o mažiesiems koncerto dalyviams bus rodoma senoji animacija. Matot, viskas kaip senais gerais laikais“, aiškina koncerto organizatorius ir pamerkia akį jo darbo kabinete pakabintam Stalino portretui.

Tačiau koncertas neapsiribos tik muzikine dalimi. Olego Gazmanovo pasirodymo pertraukos metu didžiajame ekrane bus rodoma speciali rusų istorikų sukurta laida apie Lietuvos ir Rusijos santykius. „Žmonėms tai bus tikrai įdomu“, žada koncerto organizatorius. „Pamatys dar ko nematę, supras, kad rusai lietuvių inteligentus į Sibirą vežė tik tam, kad apsaugotų juos nuo vokiečių!“ su ašaromis akyse pasakoja Aleksėjus Antropovas.

Kuomet suskamba Antropovo mobilusis telefonas, vyras atsiliepia ir pradeda kalbėti. „Man nesvarbu, kad jūs nerandat raudonų balionių su pjautuvu ir kūju. Gruodžio 29 dieną salėje turi būti 40 000 tokių balionų. Kaip tai kam?! Kad visi gautų po raudoną balioną ir pyzdintų namo laimingi!“.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Posted in: Kultūra