Lietuvos krepšinio rinktinės sėkmės atveju, kai kurie kaimai liks be vandens ir elektros

Posted on 2013-09-22 sukūrė

0


waterhrLietuvos sportininkams toliau skinant pergales vieną po kitos, Lietuvos politikai neriasi iš kailio beieškodami lėšų premijoms išmokėti. Karštos Žinios jau rašė apie Kūno kultūros ir sporto departamento programą  „Kūnu už Lietuvą!“, kuria premijos bus išmokamos muziejų ir bibliotekų sąskaita. Lietuvos krepšinio rinktinei pasiekus Europos čempionato finalą, lėšų, panašu reikės dar daugiau. Minėtos programos rengėjai vieningai sutaria, kad muziejų bei bibliotekų nepakaks, jei lietuviai laimės aukso medalius.

Žinote, kad krepšinio rinktinėje daug žmonių. Kiekvienam už auksą pažadėta po 100 000 litų. Vyriausybės atstovai sakė, kad vistiek nelaimės jie nieko tai sakom, kad duosim daug. Prisišnekėjo, panašu, teigė vienas programos sumanytojų.

Programos plėtros projekte yra numatyta, kad pirmos vietos čempionate atveju bus uždarytos 15 kaimo mokyklų, o Balbieriškio bei Prūdiškių kaimuose numatoma nutraukti vandens bei elektros tiekimą.

Mes manome, kad kaimuose mokyklos peržengė visas ribas: ten jie nieko nesimoko tik keikiasi ir mušasi. Dabar turės paskatą tapti sportininkais. O dėl elektros ir vandens tai čia laikina, dėstė tas pats sumanytojas. Patikimi šaltiniai teigia, kad Vyriausybė yra linkus šias reformas patvirtinti.

Tuo tarpu kaimuose jau nuo šiandien ankstyvaus ryto vyksta masinės maldų ir savęs plakimo šventės. Yra deginami krepšininkų plakatai, niekinami Arvydo Sabonio marškinėliai, vykdomi vieši kankinimai už vaikų sielas.  Turtingesni jau išvažiavo į Slovėniją palaikyti Prancūzijos rinktinės.

Tuo tarpu Karštos Žinios lietuvių krepšininkams linki kuo didžiausios sėkmės.

Reklama
Posted in: Kultūra, Sportas